مدیریت اخبار  

7 روش جادویی رفع چین و چروک‌های اطراف چشم

0 نظرات
597
۲۴-بهمن-۱۳۹۶

7 روش جادویی رفع چین و چروک‌های اطراف چشم

در بافت دور چشم با افزایش سن تغییراتی از جمله چروک‌های شعاعی کناره خارجی چشم، چروک‌های ریز زیرچشم، شل وآویزان شدن پوست اطراف چشم، گودرفتگی و تیرگی دور چشم ایجاد می‌شود که علاوه بر افزایش سن مسائلی مانند استعمال سیگار، مصرف مواد الکی، قرار گرفتن در معرض شدید آفتاب و ... نیز در بروز این مشکل تاثیر دارد.

روش‌های متعددی برای جوانسازی اطراف چشم وجود دارد که از جمله این روش‌ها می‌توان به پیلینگ شیمیایی، بوتاکس، تزریق  فیلر، چربی، لیزر، بلفاروپلاستی و لیفت ابرو اشاره کرد.

روش‌های جوانسازی اطراف چشم:

پیلینگ شیمیایی: به لایه‌برداری سطوح خارجی پوست به کمک مواد شیمیایی پلینیگ شیمیایی گفته می‌شود.  در این فرآیند با برداشتن یک لایه در سطح پوست لایه تازه تشکیل می‌شود و پوست جدید صورتی رنگ‌تر، صافت‌تر و سفت‌تر می‌شود.

بوتاکس: بوتاکس یک نوع سم به نام بوتولینوم است که تزریق آن در زیر پوست، سبب فلج شدن عضلات آن ناحیه و از بین رفتن چین و چروک صورت خواهد شد و ظاهری جوان‌تر را برای مدتی ایجاد خواهد کرد.

فیلر: فیلرها یا پرکننده‌ها موادی ژل مانند هستند که برای پر کردن شیارهای عمیق شده پوست، چروک‌ها، برجسته کردن لب‌ها و گونه‌ها، پر کردن اسکارها و لیفتینگ پوست به کار می‌روند. از آن جایی که فیلر‌ها می‌توانند باعث حجم دهی خوب و نتایج قابل رویت در همان جلسه شوند و نیز هزینه و سختی کمتری از انجام جراحی‌های زیبایی دارند، امروزه در جوانسازی پوست با استقبال بسیاری رو به رو شده است.

تزریق چربی: تزریق چربی شامل یک فرآیند سه مرحله‌ای شامل برداشتن چربی از یک نقطه بدن، تصفیه کردن چربی برداشته شده و در نهایت تزریق سلول‌های چربی به محل های مورد نظر (اطراف چشم) است.

گفتنی است، تزریق چربی بهترین روش برای رفع کبودی زیر چشم است.

لیزر: لیزر علاوه بر کمک به لایه برداری و اصلاح چین‌های سطحی پوست، به سفت کردن پوست و اصلاح کیفیت پوست کمک می‌کند. بهترین روش برای درمان چین و چروک دور چشم لیزر درمانی است. در این حالت می توان از لیزر فراکشنال یا لیزر کامل دی اکسید کربن برای دستیابی به بهترین نتایج درمانی استفاده کرد

بلفاروپلاستی: بلفاروپلاستی یکی از روش‌های منحصربه فرد رفع چین و چروک اطراف چشم است. افرادی که با روش‌های فوق درمان نشوند بهترین کاندید بلفاروپلاستی هستند. در بلفاروپلاستی نه تنها مقدار پوست اضافی درمان می‌شود بلکه افتادگی پلک، اشکالات محور چشم و قرنیه شدن و ... نیز اصلاح می‌شود.

لیفت ابرو: برخی افراد پس از بلفاروپلاستی برای اصلاح حالت ابرو و رفع افتادگی چشم نیازمند انجام لیفت ابرو هستند. در این روش ابرو و پوست اطراف چشم کشیده و از افتادگی آن جلوگیری می‌شود.

#پیلینگ شیمیایی  #لیزر   #تزریق چربی   #فیلر   #تزریق ژل   #بلفاروپلاستی    #افتادژی چشم   #گودی زیر چشم    #بوتاکس 

0.0
آخرین ویرایش: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۳۰
اخبار مشابه:
بوتاکس تزریق چربی تزریق ژل 7 روش جادویی رفع چین و چروک‌های اطراف چشم پیلینگ شیمیایی لیزر فیلر بلفاروپلاستی افتالژی چشم گودی زیر چشم

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.