مدیریت اخبار  

کاشت مو بدون بیهوشی و درد با تراکم بالا

0 نظرات
482
۳۰-فروردین-۱۳۹۷

 

کاشت مو بدون بیهوشی و درد با تراکم بالا

برای کاشت مو روش های مختلفی از قبیل FUT، FIT و SUT وجود دارد که هر یک از روش ها معایب و مزایای مختص خود را دارد. SUT نسبت به سایر روش ها کاشت روش نوینی است زیرا تمام مراحل انجام آن از برداشت تا کاشت فولیکول توسط دستگاه های اتوماتیک انجام می شود،  بنابراین  در این روش نیازی به ایجاد برش وجود ندارد و پس از جراحی جای زخم روی پوست فرد باقی نمی ماند. علاوه بر این بیمار کم تر از سایر روش های سنتی متحمل درد می شود و دوران نقاهت کم تری را سپری می کند.

برداشت مو در روش SUT به وسیله پانچ لیزری از محل اهدا کننده انجام و سپس فریز می شود و در نهایت در نواحی مورد نظر به صورت پراکنده کاشت می شود. در این روش هر چه تراکم موی فرد در نواحی اهدایی بیشتر باشد، نتیجه مطلوبتری را نسبت به روش های سنتی کسب می کند.

مراقبت های پس از کاشت

بیماران پس از جراحی باید همانند سایر روش ها طبق دستور پزشک عمل کنند برای مثال به مدت 2 هفته از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنند، به مدت یک هفته در زاویه 90 درجه بخوابند، از آب پاش برای شست و شوی مو استفاده کنن.

ریزش مو پس از کاشت

قبل از کاشت مو، باید علت ریزش آن مشخص و درمان شود. اگر علت ریزش مو تشخیص داده نشود و فرد تحت درمان قرار نگیرد پس از جراحی کاشت مو، فرد مجدد دچار ریزش مو می شود. تشخیص علت قبل از جراحی بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر علت ریزش مو ژنتیکی باشد فرد دیگر کاندید مناسبی برای جراحی نخواهد بود.

ضرورت مراجعه به کلینیک

افرادی که متقاضی انجام روش SUT هستند باید حتما به کلینیک های دارای مجوز مراجعه کنند زیرا تمام مراحل این روش توسط دستگاه لیزری انجام می شود که استفاده صحیح از آن نیازمند تجربه و تبحر است. اگر فردی به مراکز فاقد مجوز مراجعه کند نه تنها به نتیجه دلخواه دست نمی یابد بلکه ممکن است دچار عفونت نیز شود.

 

 

 

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
کاشت مو بدون بیهوشی و درد با تراکم بالا

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.