مدیریت اخبار  

کاشت ابرو می‌تواند جایگزین بهتری برای تاتو باشد؟

0 نظرات
775
۲۲-مرداد-۱۳۹۶

برای کاشت ابرو ابتدا باید تمام علل احتمالی از دست رفتن ابروها مورد بررسی قرار گرفته و در صورت امکان تحت درمان قرار گیرند؛ زیرا در صورت عدم کنترل این دسته از علل ریزش ابرو حتی با کاشت ابرو هم احتمال ریزش مجدد موهای کاشته شده وجود دارد. درصورت وجود تریکوتیلومانیا (‌کندن ابروها) کاشت ابرو فایده‌ای نداشته و باید ابتدا فرد به روانپزشک معرفی شود و پس از درمان آن اقدام به کاشت ابرو کرد.

 

آیا افرادی که ابرو دارند هم می‌توانند کاندیدا باشند؟

گاهی فرد دارای ابروی طبیعی بوده ولی از طرح آن خوشش نمی‌آید و مثلا می‌خواهد آن را بالاتر بیاورد یا قوس ابروی خود را بیشتر کند. گاهی هم ابروی فرد به‌صورت طبیعی باریک و نازک است و می‌خواهد آن را ضخیم‌تر کند. در هر دوی این حالات باتوجه به محدودیت‌هایی که در حال حاضر در تکنیک و روش انجام کاشت ابرو وجود دارد.کاشت ابرو کارساز نبوده و بهتر است انجام نشود.

 

بهترین کاندیدا برای کاشت ابرو چه افرادی هستند؟

به‌طور کلی بهترین کاندیدای کاشت ابرو کسی است که یا اصلا ابرو نداشته باشد یا اینکه قسمتی از ابرویش را کاملا ازدست داده و می خواهد در همان محل ابروی قبلی‌اش، کاشت ابرو انجام شود.

 

آیا افرادی که تاتو کرده‌اند هم می‌توانند کاندیدای کاشت باشند؟

غالبا خانم‌هایی که تمام یا قسمتی از ابروی خود را ازدست داده‌اند ابتدا به تاتو (خالکوبی) روی می‌آورند. در مورد این افراد ممکن است در آینده 2 وضعیت پیش بیاید:

الف) فرد از تاتوی انجام شده (از نظر رنگ، طرح و مشخصات دیگر) راضی است و قصد کاشت ابرو روی تاتو را دارد.

ب) شخص از تاتوی انجام شده راضی نبوده (به هر دلیل) و تمایل دارد ابتدا آن را پاک کند و سپس در همان محل یا محل دیگر کاشت ابرو انجام دهد.

  •  در مورد گزینه الف، توجه به این نکته مهم است که موهای کاشته شده در محل کاشته شده به هر حال مانند یک ابروی طبیعی تراکم ندارند و فاصله بین آنها بیشتر از موهای طبیعی ابرو است لذا ابروی کاشته شده تا حدی خالی به نظر می‌آید و برای پرکردن ظاهری این خالی بودن استفاده از تاتو منطقی به‌نظر می‌رسد. به عبارت دیگر، اگر فردی که می‌خواهد برای جبران نقص ابرویش کاشت ابرو انجام دهد، قبل از کاشت ابرو محل موردنظر را تاتو کند، نتایج حاصله نسبت به زمانی که کاشت ابرو بدون تاتو صورت پذیرد، بسیار بهتر خواهد بود، بنابراین در مورد گزینه الف مشکل خاصی وجود ندارد.
  •  در مورد گزینه ب، نظر به مسائل و مشکلات بی‌شماری که بر سر راه پاک کردن تاتو وجود دارد (اکثرا نمی‌توان تاتو را کاملا پاک کرد و ته‌رنگ آن در محل باقی می‌ماند)، بهتر است که اولا ابتدا درمورد انجام تاتو دقت کافی لحاظ شده تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود و ثانیا حال که تاتو انجام شده است، وسواس به خرج نداده و حتی‌الامکان با تاتوی فعلی کنار آمده و اگر مایل به کاشت ابرو هستند در همان محل تاتو، کاشت مو انجام دهند.

 

 ابروهای سوخته چطور؟

از دست رفتن ابرو به‌دلیل سوختگی بهترین حالت برای کاشت ابرو است.

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
کاشت ابرو بهترین کاندیدا برای کاشت ابرو چه افرادی هستند؟

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.