مدیریت اخبار  

کاشت ابرو با موهای طبیعی و قابل رشد

0 نظرات
369
۱۹-شهریور-۱۳۹۷

کاشت ابرو با موهای طبیعی و قابل رشد

ریزش ابرو به عواملی مانند خارش ابرو، ناراحتی های پوستی، افزایش سن، مسائل ارثی و ژنتیکی، استفاده از مواد شیمایی و... بستگی دارد که این امر ممکن است همه افراد جامعه را در بر بگیرد. معمولا موی ابروی به یکباره شروع به ریزش نمی کند و رویه آن بدین صورت است که ابتدا تار ابروها نازک می شود و سپس به آرامی ریزش می یابد که گاه ریزش تا حدی ادامه پیدا می کند که خط باریکی از مو باقی می ماند. برخی افراد برای پنهان کردن کم پُشتی ابرو دست به اقدامات پرهزینه و شاید خطرناک می زنند که البته در اکثر موارد به نتیجه مطلوب دست پیدا نمی کنند که از جمله این روش ها می توان به استفاده از مواد شیمیایی در قالب مواد آرایشی و انجام تاتو اشاره کرد. این روش ها به طور موقت ظاهر افراد را کمی تغییر می دهد و به نظر می رسد که مشکل تا حدودی برطرف شده است، اما این کار، یک راه حل واقعی نیست.

بهتر است افراد برای برطرف کردن مشکل کم پشتی ابرو نزد پزشک بروند و مشکل خود را به طور ریشه ای درمان کنند و با کنترل ریزش و کاشت ابرو به چهره زیبا دست یابند. 

مزایای کاشت ابرو به روش SUT

بهترین روش برای کاشت ابرو SUT است که یک روش جدید و پیشرفته به حساب می آید.  SUT کاملا بدون درد و طی یک جراحی 1 الی 4 ساعته برای افراد انجام می شود. پس از جراحی بیماران می توانند به فاصله 24 ساعت به فعالیت های اجتماعی خود بپردازند البته نتیجه کاشت 1 الی 2 هفته بعد برای افراد مشهود خواهد بود.

کاشت ابرو به روش SUT کاملا طبیعی است به گونه ای که هیچ کس از اطرافیان متوجه انجام جراحی نمی شوند.

نحوه انجام کاشت ابرو به روش SUT

معمولا روش کاشت ابرو در سه مرحله انجام می شود. ابتدا پزشک تار موها را از پشت سر فرد برداشته و در مرحله دوم آماده سازی را انجام می دهد و در آخر در قسمت مورد نیاز، عمل پیوند را انجام می دهد. این روش به خاطر نتیجه سریع و بدون بازگشت بسیار اقتصادی بوده و امروز در جوامع بین المللی طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است. این عمل پیوند نیز مانند تمام پیوندهای مو باید زیر نظر متخصص انجام شود تا نتیجه کار، مورد قبول بیمار باشد.

مراقبت های پس از جراحی ابرو به روش SUT

بهتر است  بیماران یک هفته قبل و یک هفته بعد از پیوند ابرو از آسپیرین و سایر داروهای منعقد کننده خون استفاده نکند و به مدت سه روز پس از جراحی برای پیشگیری از بروز تورم و کبودی هنگام خواب، سر را در زاویه 90 درجه نگه دارند. بیماران هم چنین باید به خاطر داشته باشند به مدت یک ماه از آرایش ابرو و استفاده از رنگ باید خودداری کنند.

افراد جهت  کسب اطلاعات بیشتر در زمینه «کاشت ابرو» می توانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند .

شماره های تماس :

021-26761832

09217005356

09217005358

هم چنین شما عزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب کنید.

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
کاشت ابرو با موهای طبیعی و قابل رشد

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.