مدیریت اخبار  

چگونه لب هایی برجسته و جذاب داشته باشیم

0 نظرات
212
۲۶-شهریور-۱۳۹۷

 

چگونه لب هایی برجسته و جذاب داشته باشیم

دیر زمانیست که مردم جامعه برای جوان ماندن، دست به کارهای فراوانی می‌زنند تا پیری را به تاخیر بیندازند و زیبایی و جذابیت را در چهرشان ماندگاری کنند. داشتن لب‌های برجسته و زیبا، چهره را جوان‌تر می‌کند و این در حالی است که لب‌های باریک خیلی زود خط و خطوط چهره و بالا رفتن سن را نشان می‌دهد. امروزه تکنیک‌های جراحی متعددی برای داشتن  لب‌های زیبا و برجسته به وجود آمده که پزشک با توجه به نیاز فرد و نوع جراحی زیبایی از پروتزهای حجم دهنده مانند ژل، چربی و ... استفاده میکند. لب‌ها به دلیل عملکردشان نمی‌توانند زیاد از حد برجسته باشند؛ زیرا فرد در تکلم، غذا خوردن، جویدن و ... با مشکل مواجه می‌شود. در جراحی زیبایی لب‌ها، می‌توان به تمامی قسمت‌های لب حجم داد و زیبایی چهره را بیش‌تر کرد. برای مثال می‌توان قسمت خط لب یا گوشه‌های لب را که به مرور زمان افتاده می‎شود را با پروتز لب بالا برد و حتی دو خط عمودی زیر بینی را نیز که با بالا رفتن سن عمقشان بیش‌تری را با پروتز پر کرد.

قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی لب چه باید کنیم ؟

فردی که قرار است عمل زیبایی پروتز لب را انجام دهد، باید قبل از جراحی اگر دچار بیماری‌هایی مانند سرماخوردگی، تبخال، گلو درد و...است،  تحت درمان قرار بگیرد و پس از بهبودی اقدام به جراحی کند و پزشک خود را در جریان بیمارها و داروهای مصرفی، حساسیت‌ها و ... خود قرار دهد تا پزشک روش مناسبی برای بیهوشی و جراحی انتخاب کند. در جراحی زیبای پروتز لب نیز مانند بیش‌تر جراحی‌ها بیمار باید به مدت 8 ساعت ناشتا باشد و حتی از نوشیدن مایعات مانند آب خودداری کند. بهتر است در خانم‌ها و آقایان اصلاح صورت به طور کامل انجام شود و هیچ آرایشی روی پوست نباشد. 2هفته قبل از عمل استفاده از داروهای انعقاد خون و اسپرین ممنوع  است و بهتر است بیمار بعد از جراحی در منزل به مدت 3الی 7 روز استراحت کند. بیمار باید داروهای خود را با تجویز پزشک مصرف کند و در هفته اول بهتر است غذاهای آب‌دار و نرم و آب میوه مصرف کند.

عوارض ناشی از  برجسته سازی لب ها

پزشکان و محققان بسیاری بر این باورند که برجسته سازی لب با چربی طبیعی بهترین روش و تقریبا دائمی است و اگر از حجم دادن بیش از اندازاه لب‌ها جلوگیری شود تا ظاهر فرد از حالت طبیعی خارج نشود هیچ عوارضی برای بیمار به همراه دارد. گاهی بیمار از خارش و تورم دور لب و یا قرمز شدن اطراف لب احساس ناراحتی و نگرانی می‌کند که این عوارض طبیعی است و به مرور زمان از بین می‌رود و جای هیچ نگرانی ندارد.

افراد جهت  کسب اطلاعات بیشتر در زمینه «برجسته‌سازی لب» می توانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند .

شماره های تماس :

021-26761832

09217005356

09217005358

 

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب کنید.

 

 

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
چگونه لب هایی برجسته و جذاب داشته باشیم

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.