مدیریت اخبار  

چه افرادی نمی‌توانند لیپوماتیک انجام دهند

0 نظرات
928
۱۶-فروردین-۱۳۹۷

چه افرادی نمی‌توانند لیپوماتیک انجام دهند

لیپوماتیک روشی برای فرم‌دهی و شکل دادن به اندام است بنابراین موجب کاهش وزن نمی‌شود.  لیپوماتیک برای افرادی که جدار شکم آنها قوی است و چربی‌های زیر پوستی زیادی دارند، مناسب است. اگر افرادی پس از عمل لیپوماتیک رژیم غذایی درست را رعایت نکنند، چربی ها یک بار دیگر جمع می شوند و در این صورت لازم است دوباره عمل لیپوماتیک را انجام دهند.

لیپوماتیک برای افرادی که دیابت دارند توصیه نمی‌شود. همچنین افرادی که تمام بدن خود را لیپوماتیک می کنند با عارضه آمبولی چربی مواجه خواهند شد که توصیه می شود از عمل لیپوماتیک برای تمام بدن خودداری شود.

برای چه اشخاصی می‌توان لیپوماتیک را در یک جلسه انجام داد؟

اگر اشخاص بخواهند فقط درصد کمی از چربی های بدنشان خارج شود می توانند لیپوماتیک را در یک جلسه انجام دهند ، به دلیل اینکه در هر جلسه نمی توان بیشتر از 5 لیتر راخارج کرد.

نواحی انجام لیپوماتیک

از لیپوماتیک می‌توان برای تخلیه چربی شکم، پهلو، صورت، داخل و خارج ران، باسن، قسمت داخلی زانو، قسمت میانی پشت، بازوهت، غبغب، پشت گردن، مچ دست و پا و ... استفاده کرد.

liposuction-area.png

 

اثرات جانبی و عوارض لیپوماتیک:

بی‌حسی، دردناکی، کبودی و تورم موقت داخل و اطراف بخش‌های درمان شده

تحریک و زخم شدن جزیی اطراف محل‌های برش ایجاد شده برای وارد کردن کانولا

موج‌دار شدن یا باد کردن پوست.

اثرهای جانبی نه چندان رایج لیپوماتیک:

تغییر رنگ دائمی پوست

سطح ناهموار پوست ناحیه درمان شده

آسیب دیدن عصب‌ها و پوست

 

  

 

 

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
پیکرتراشی لیپوماتیک تناسب اندام چه افرادی نمی‌توانند لیپوماتیک انجام دهند کاهش وزن کاهش سایز

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

درباره کلینیک سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال 1388 مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس