مدیریت اخبار  

يک فرد طاس تا چند جلسه می تواند کاشت مو انجام دهد؟

0 نظرات
274
۱۰-شهریور-۱۳۹۷

يک فرد طاس تا چند جلسه می تواند کاشت مو انجام دهد؟

برخلاف اینکه برخی مراکز تبلیغ می‌کنند کاشت مو بدون محدودیت در تعداد جلسات برای تمام افراد قابل انجام است اما باید گفت تعداد جلسات باید به گونه‌ای باشد که به رویش موها آسیبی وارد نکند در واقع تا حدی می توان از موهای منطقه دهنده مو برداشت کرد که آسيبی به منطقه برداشت وارد نشوده و پوست تحمل برداشت را داشته باشد و در ضمن نمای ظاهری آن هم بدشکل و بدفرم نشود .

بنابر نوع روش کاشت مو میزان برداشت مو متفاوت است برای مثال در یک جلسه کاشت مو به روش FUT می توان 4 تا 5 هزار تا مو و در یک جلسه FIT می‌تان 5 الی 6 هزار تار مو برداشت کرد که البته این میزان نیز به ویژگی‌های موی افراد وابسته است یعنی در افرادی که موهای مجعد و پُرپُشت دارند می‌توان بیش از این تعداد مو برداشت کرد.

اغلب بیماران پس از یک جلسه کاشت به نتیجه دلخواه دست می‌یابند اما در برخی موارد به خصوص در مواردی که بیماران طاس هستند ممکن است فرد به دو جلسه کاشت نیاز داشته باشند.

به بیماران توصیه می‌شود از جراحی کاشت مو انتظار واقعی داشته باشند یعنی اجازه بدهند جراح به گونه‌ای کاشت انجام دهد که موهای طبیعی دچار آسیب نشود. جراحان حین کاشت مو علاوه بر تلاش براینکه بیمار به یک نتیجه طبیعی دست پیدا کنند می‌کشوند که به بانک موی آنها آسیبی وارد نشود زیرا آسیب به بانک مو موجب ریزش موهای طبیعی می‌شود که در این صورت به دلیل از بین رفتن بانک مو فرد دیگر قادر به انجام جراحی کاشت مو نیست.

افراد جهت  کسب اطلاعات بیشتر در زمینه «کاشت طبیعی مو» می توانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند .

شماره های تماس :

021-26761832

09217005356

09217005358

 

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب کنید.

 

 

 

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
يک فرد طاس تا چند جلسه می تواند کاشت مو انجام دهد؟

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.