مدیریت اخبار  

مقابله با چین و چروک های صورت با لیزر

0 نظرات
582
۰۹-آبان-۱۳۹۶

مقابله با چین و چروک های صورت با لیزر

برخی افراد به دنبال افزایش سن، تغییرات شدید وزن، ژنتیک، استعمال سیگار، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و ... دچار چین  چروک هایی در قسمت های مختلف بدن از جمله صورت می شوند. چین و چروک های ناحیه صورت موجب کاهش اعتماد به نفس افراد، میانسال دیده شدن و ... می شود، اما این در حالی است که افراد می توانند تنها به کمک لیزر برای همیشه چین و چروک های ایجاد شده روی پوست را از بین ببرند.

درمان چین و چروک های ناحیه صورت به عواملی از جمله سن بیمار، نوع پوست، عمق و شدت چین و چروک های ایجاد شده، علت بروز چین و چروک ها، ناحیه درگیر و ... بستگی دارد. اشعه لیزر به قسمت های میانی پوست که کلاژن نیز در آنجا وجود دارد، تابانده می شود و با ایجاد تغییراتی موجب تقویت و بهبود کلاژنسازی می شود که این  امر در نهایت موجب بهبود و شفافیت پوست و از بین رفتن چین و چروک های پوستی می شود.

عوارض لیزر

پس از لیزر فرد ممکن است دچار کمی التهاب، قرمزی و تورم شود که این علائم در مدت کوتاهی بهبود می یابد و فرد کاملا از نتایج لیزر بهره مند می شود.

نتایج حاصل از لیزر

افراد بلافاصله پس از لیزر می توانند از داشتن پوستی نرم، صاف، روشن و شفاف بهره مند شوند، اما کلاژنسازی و ترمیم پوست بین 4 تا 7 ماه به طول می انجامد.

 

#لیزر   #چین و چروک  #لیزر چین و چروک  #جوانسازی صورت   #کلاژنسازی   #پوست صاف  #پوشت شفاف   #ترمیم پوست 

  

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
مقابله با چین و چروک های صورت با لیزر

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.