مدیریت اخبار  

فواید تزریق چربی چیست؟

0 نظرات
227
۱۳-شهریور-۱۳۹۷

فواید تزریق چربی چیست؟

اعمال جراحی بسیاری را می‌توان به کمک تزریق چربی انجام داد برای مثال برای برجسته‌سازی اندام‌ها، رفع چین و چروک، ترمیم فرورفتگی‌های پوست بر اثر تروما، بازسازی سینه و ... می‌توان از تزریق چربی بهره‌مند شد.

در روش تزریق چربی به دلیل اینکه چربی مورد نیاز از خود فرد برداشت می‌شود نتیجه کاملا طبیعی حاصل می‌شود. در این روش چربی‌های مورد نیاز به کمک لیپوساکشن برداشت و پس از غربالگری به منطقه مورد نظر تزریق می‌شود. سلول‌های چربی قابلیت انطباق‌پذیری دارند به همین دلیل پس از تزریق با سلول و بافت بدن تطبیق و نتیجه طبیعی حاصل می‌شود.

تزریق چربی.jpg 

علاوه براین در این روش به دلیل اینکه از خود فرد چربی برداشت می‌شود احتمال پس زدن ، حساسیت، آلرژی و ... وجد ندارد و حتما فرد از مزایای این وش بهره‌مند می‌شود.

البته افراد باید به خاطرداشته باشند تزریق چربی تنها برای افرادی که دارای تجمع چربی هستند، به کار گرفته می‌شود یعنی این روش برای افرادی که اندام مناسبی دارند کارآیی ندارد.

با وجود اینکه تزریق چربی یک روش ایمن است اما می‌تواند با خطراتی همراه باشد که از جمله آن می‌توان به بروز تورم در ناحیه تزریق، کبودی و عفونت اشاره کرد که این عوارض موقت است و به صورت خود  به خود یا مصرف آنتی بیوتیک بهبود می‌یابد.

 

افراد جهت  کسب اطلاعات بیشتر در زمینه «جوانسازی پوست» می توانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند .

شماره های تماس :

021-26761832

09217005356

09217005358

 

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب کنید.

 

 

 

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
فواید تزریق چربی چیست؟

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.