مدیریت اخبار  

رویش موهای کاشت شده چگونه خواهد بود؟

0 نظرات
314
۰۹-مهر-۱۳۹۷

رویش موهای کاشت شده چگونه خواهد بود؟

افرادی که کاشت یا پیوند مو انجام می‌دهند، پس از جراحی همواره نگران رویش موهای پیوندی و ترمیم ظهر خود هستند. افرادی که کاشت مو انجام می‌دهند باید برای رویش مو و بهبود شکل ظاهری صبور باشند. موهای کاشت شده 10 روز پس از جراحی آغاز به ریزش می‌کند که این ریزش مو تا هفته سوم و حتی چهارم ابتدا پیدا می‌کند. این در حالی است که این رزش جزو فرآیند طبیعی رویش موهای کاشت شده است و جای نگرانی ندارد؛ زیرا در این مرحله صرفاً ساقه مو ریزش پیدا می‌کند و به پیاز مو آسیبی وارد نمی‌شود.

یک ماه پس از جراحی و ریزش موهای کاشت شده، موهای سابق (پیوند نشده فرد) شروع به‌رویش می‌کند در واقع ظاهر فرد یک ماه پس از جراحی هیچ تفاوتی با دوران قبل از جراحی نخواهد داشت. اما پس از گذشت مدتی یعنی 2 الی 4 ماه پس از جراحی موهای پیوندی آغاز به رویش می‌کند در این مدت ممکن است رویش موهای پیوندی کمی آرام باشد که این مسئله نیز جای نگرانی ندارد. در این مرحله موهای رویش یافته نازک و کم‌پشت خواهند بود اما موهای سابق فرد و قسمت‌هایی که از آن مو برداشته‌شده ظاهری کاملاً طبیعی خواهد داشت و موها رویش طبیعی دارد.

 پس از این مدت (5 الی 9 ماه بعد از جراحی) تمام موهای پیوندی رویش پیدا می‌کند اما به دلیل اینکه ساقه مو به‌خوبی رشد قدی نداشته صرفاً جاهایی که فاقد مو بوده پرپُشت دیده می‌شود. در این مدت ضخامت موهای پیوندی نیز افزایش می‌یابد و فرد به هدف خود می‌رسد. اما پس از این مدت موهای پیوندی هیچ تفاوتی با موهای سابق فرد نخواهد داشت.

در بیش‌تر افراد یک سال پس از جراحی تمام موهای پیوندی رویش پیدا می‌کند اما در موارد نادر به دلیل نوع پوست، ضخامت پوست، تأخیر در بهبود زخم‌های ایجادشده و ... ممکن است این مدت کمی به طول بینجامد.

افراد جهت  کسب اطلاعات بیشتر در زمینه «کاشت مو» می توانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند .

شماره های تماس :

021-26761832

09217005356

09217005358

 

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب کنید.

 

 

 

 

 

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
رویش موهای کاشت شده چگونه خواهد بود؟

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.