مدیریت اخبار  

جراحی زیبایی بدن با لیپوساکشن

 

تکنیک عمل لیپوساکشن 

لیپوساکشن سعادت آباد تقریباً در تمامی نواحی بدن قابل انجام است در طی این جراحی چند سوراخ کوچک در حدود 1 الی 2 میلی متر در ناحیه تحت درمان ایجاد شده و مایع مخصوص ساکشن در محل تجمع چربیها تزریق می گردد سپس براساس قطر چربی، حالت پوست و منطقه تحت درمان توسط کانولاهای مخصوص، چربی ناحیه به قطعات کوچک شکسته و خارج می شود . انجام لیپوساکشن بطور همزمان در چند منطقه از بدن امکان پذیر است . در ارتباط با لیپوساکشن باید آگاهی داشت که شکستن چربی در تکنیکهای مختلف متفاوت است ولی تخلیه آن در همه آنها به یک روش انجام می پذیرد . شایعترین تکنیکهای مورد استفاده شامل : Lipolaser ,    UAL ,     PAL ,   SAL    می باشد .

 

مدت عمل لیپوساکشن 

مدت زمان عمل در کلینیک  سعادت آباد برمبنای حجم چربی ، منطقه مورد درمان و تکنیک مورد استفاده متفاوت است ولی بطور کلی از یک ساعت تا چندین ساعت متغیر است .

 

بیهوشی لیپوساکشن 

تحت بیهوشی عمومی و یا تحت بی حسی موضعی و خواب آلودگی سطحی فابل انجام است .

وضعیت بستری لیپوساکشن 

نیازی به بستری نیست و پس از هوشیاری کامل قابل ترخیص می باشید . 

اثرات جانبی لیپوساکشن 

تورم و کبودی مختصر محل ساکشن، بی حسی ناحیه از اثرات جانبی آن می باشد ، که پس از چند روز برطرف می گردد. 

عوارض لیپوساکشن 

عفونت، عدم تقارن، پستی و بلندی ناحیه تحت ساکشن ، تغییرات پیگمانتاسیون، خونریزی در محل از عوارض احتمالی آن است لازم به ذکر است با استفاده از تکنیک مناسب، کانولاهای باریک و تبحر جراح این عوارض به حداقل ممکن میرسد. 

بهبودی لیپوساکشن 

روز بعد از عمل می توانید استحمام کنید . براساس وسعت و تعداد مناطق تحت ساکشن می توانید از چند روز تا یک هفته به کار خود بازگردید . حداقل 2 تا 3 هفته از فعالیتهای شدید ورزشی خودداری کنید . بین 3 الی 4 هفته گن مخصوص بپوشید تا به سرعت بهبودی و نتیجه نهایی کمک کند . نتایج شگفت انگیز را بین 1 الی 3 ماه بعد از عمل جراحی خواهید دید. 

نتایج 

در صورت حفظ و رعایت شیوه زندگی، تغذیه و ورزش به نتایج ماندگار و شگفت انگیز دست خواهید یافت .

 

در پست های بعدی درباره لیپوماتیک و نتایج لیپوماتیک ، بهبودی لیپوماتیک و عوارض لیپوامتیک نیز مقاله ارائه می دهیم .

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
لیپوماتیک لیپوساکشن سعادت آباد

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.