مدیریت اخبار  

به راحتی 《سایز》 کم کنید

0 نظرات
755
۱۹-مهر-۱۳۹۶

به راحتی 《سایز》 کم کنید

لیپوماتیک یک روش غیر جراحی است که طی آن چربی های تجمع یافته توسط کانولا از بدن خارج و فرد دچار کاهش سایز می شود. تخلیه چربی های اضافی بدن به کمک لیپوماتیک موجب لاغری و کاهش وزن نمی شود به همین دلیل به افرادی که قصد لاغری دارند توصیه می شود از روش های جراحی استفاده کنند.

طی انجام لیپوماتیک سلول های چربی دچار آسیب نمی شود به همین دلیل می توان چربی های تخلیه شده را در سایر اندام ها مانند باسن، گونه، سینه و ... به منظور برجسته سازی استفاده کرد.

پس از لیپوماتیک برای دستیابی به نتیجه بهتر فرد باید به مدت ۲ الی ۳ هفته از گن های سفت استفاده کند که استفاده از این گن ها امری ضروری است. برخی افراد ممکن است پس از درآوردن گن به دلیل افت فشار خون احساس سرگیجه داشته باشند که این امری طبیعی و گذراست.

پس لیپوماتیک نواحی که از آن چربی تخلیه شده دچار تورم و کبودی می شود که برای رفع آن و رسیدن به نتیجه بهتر توصیه می شود افراد علاوه بر ماساژ محل انجام لیپوماتیک از مصرف غذاهای سرخ شده، فست فود و شور به شدت خودداری کنند؛ زیرا این عوامل موجب بازگشت چربی های از دست رفته می شود.

پس از انجام لیپوماتیک تخلیه مایعات از بدن ضروریست به همین دلیل به افراد توصیه می شود علاوه بر مصرف مایعات فراوان و پیاده رویی سبک طبق دستور پزشک عمل کنند‌.

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
به راحتی 《سایز》 کم کنید

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.