مدیریت اخبار  

انواع روش‌های ابدومینو پلاستی

انواع روش‌های ابدومینو پلاستی

ابدومینوپلاستی تکنیکی برای از بین بردن شلی و افتادگی پوست، مسطح کردن شکم، از بین بردن خطوط استریا و چین و چروک و ترک‌های پوستی است. افرادی که شکم های بزرگ و پر چربی دارند که پوست آن آويزان است و با رژيم غذايی يا برنامه منظم ورزشی لاغر نمی شوند بهترين کانديد برای عمل ابدومینوپلاستی هستند.

آبدومینوپلاستی در افرادی که سلامت عمومی خوب و وزن ثابتی دارند، سیگار نمی‌کشند و پوست اضافی به همراه عضلات جداشده و در خط وسط دارند، می‌توانند ظاهر اندام را بهبود ببخشد.

روش‌های انجام  آبدومینوپلاستی :

- مینی ابدومینو پلاستی

دراین روش برش کوچکی معمولا دور ناف ایجاد می‌شود و حدودا 2 ساعت به طول می‌انجامد. این روش عمدتا برای بیمارانی مناسب است که مشکل پوست و چربی اضافی آنها مختص پایین شکم است.

-ابدومینو پلاستی کامل

در این روش برش به صورت کامل زیر شکم ایجاد می‌شود.این روش برای فردی که به حداکثر ترمیم نیاز دارد، مناسب است. جراح در این عمل، پوست و عضلات را جا به جا می‌کند و در مواردی ممکن است فرد نیازمند ساکشن نیز باشد. در این روش بعد از عمل جراحی، لوله ای برای خروج ترشحات به جا می‌ماند که ممکن است چند روز در محل باقی بماند.

-ابدومینو پلاستی گرداگرد

وسیع ترین عمل جراحی در این حیطه است که ممکن است در یک یا دو مرحله یا در دو نوبت مجزا انجام می گیرد. در این روش، برش کاملا به ناحیه پشت امتداد می‌یابد و بیمار در دو جهت ابتدا به شکم و سپس به پشت خوابانده می‌شود. این جراحی برای افرادی که نیازمند کاهش وزن شدید هستند، توصیه می‌شود.

 

 

0.0
آخرین ویرایش: سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵
اخبار مشابه:
انواع روش‌های ابدومینو پلاستی

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.