مدیریت اخبار  

افزایش جذابیت مردانه با کاشت ریش و سبیل

0 نظرات
301
۲۵-شهریور-۱۳۹۷

افزایش جذابیت مردانه با کاشت ریش و سبیل

کنترل رشد موی صورت در مردان توسط آندروژنها یا هورمون‌های جنسی مردانه صورت می‌گیرد. یکی از هورمون‌های مهم و تاثیرگذار در رشد مو در مردان هورمون «تستوسترون» است که از بیضه‌ها ترشح می‌شود. در سن بلوغ به دلیل ترشح این هورمون، رشد آغاز می‌شود. نشانه‌های بلوغ در آقایان عبارتند از رویش موهای ریش و سبیل، رویش مو در اطراف اندام جنسی، رویش مو در زیر بغل و روی سینه، تغییر در رشد جسمی بدن، رشد حنجره و کلفت شدن صدا و... است. موهایی که در دوران بلوغ رشد می‌کنند ابتدا بسیار نازک هستند اما با گذشت زمان ضخیم‌تر می‌شوند. رویش موها‌ از 12 سالگی آغاز و عمدتا تا 18 سالگی ادامه می‌یابد البته در برخی از نوجوانان به دلایل ارثی و مادرزادی، بیماری‌های غدد درون ریز و یا کمبود هورمون مردانه ممکن است موهای برخی از قسمت‌های صورت رویش پیدا نکند. اگر پس از اتمام سن رشد این افراد متوجه شدند که عدم رویش موهای صورت بر اثر بیماری خاصی نبوده، می‌توانند کاندید کاشت مو در قسمت ریش یا سبیل شوند.

روش‌های کاشت ریش و سبیل

بهترین روش برای درمان کم موی و بی موی صورت، کاشت موی طبیعی است که معمولا به روش‌های FUT  و FIT  انجام می‌شود. روش برداشت مو برای پیوند در ناحیه صورت همانند موی سر است به گونه‌ای که موی مورد نیاز از پشت سر فرد برداشته می‌شود. زمان جراحی پیوند مو در ناحیه ریش و سبیل بیش تر از پیوند موی سر است؛ زیرا این جراحی دقت و ظرافت بیش‌تری را نسبت به موی سر طلب می‌کند.

 در روش FUT پزشک جراح نوار باریکی مو از پوست پشت سر فرد برداشته و پس از استخراج گرافت‌ها، فولیکول‌های مو را یک به یک در پوست صورت با دقت بالا کاشته  می‌کند. در روشFIT از همان ابتدا پزشک جراح باید با وسیله ظریفی بنام پانچ موها را تک تک از پشت سر فرد خارج و تک تک روی صورت فرد پیوند بزند کاشت ریش و سبیل با کمک بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و معمولا با توجه به حجم کاشت مو بین 4-6 ساعت به طول می‌انجامد.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 82

در کاشت ریش و سبیل به دلیل طبیعی شدن نتیجه کار، گرافت‌های معمولا به صورت تک تار مویی (یا دو تار مویی بسیار ظریف) در پوست صورت کاشته می‎‌شود. اگر موی صورت بیماری به هیچ عنوان رشد نکرده باشد طی چند جلسه کاشت مو انجام می‌شود و حدودا 3000 گرفت برای کاشت بیمار لازم است. موهای کاشت شده در ناحیه صورت نیز مانند موهای ناحیه سر بعد از 2 الی 3 هفته به‌طور کامل ریزش می‌یابد ولی جای نگرانی ندارد؛ زیرا پیاز مو سالم است و فقط ساقه مو ریزش داشته و بعد از 2 ماه دوباره شروع به رشد می‌کند

کاشت ریش و سبیل به هیچ عنوان عارضه‌ای برای فرد نخواهد داشت و فقط ممکن است چند روز صورت فرد جوش بزند که برای درمان این مشکل پزشک معمولا برای بیمار آنتی بیوتیک تجویز می‌کند و ممکن است بیمار به مدت 2 روز احساس درد در صورت داشته باشد که این امر طبیعی است.

افراد جهت  کسب اطلاعات بیشتر در زمینه «کاشت مو» می توانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند .

شماره های تماس :

021-26761832

09217005356

09217005358

 

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب کنید.

 

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
افزایش جذابیت مردانه با کاشت ریش و سبیل

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.