مدیریت اخبار  

آنچه از «مونالیزرا تاچ» باید بدانید

0 نظرات
310
۰۶-مرداد-۱۳۹۷

آنچه از «مونالیزرا تاچ» باید بدانید

برخی زنان به دنبال ایجاد مشکلات ظاهری در ناحیه تناسلی دچار کاهش اعتماد به نفس و عدم توانایی برای انجام برخی فعالیت های جسمی می شوند در واقع زنان به دنبال افزایش سن، روابط جنسی، زایمان طبیعی، استعمال سیگار، ژنتیک و ... دچار بزرگی لابیاها و عدم تقارن آن می شوند اما تنها تعدادی از آنها تصمیم به جراحی لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی ناحیه تناسلی می گیرند. لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی است که طی آن کوتاه سازی لابیاها انجام می شود این جراحی به روش های مختلفی از جمله لیزر انجام می شود. ناحیه تناسلی زنان دارای عروق بسیاری است بنابراین برای جراحی لابیاپلاستی باید روشی ایمن و کم تهاجمی انتخاب شود به همین دلیل بسیاری از پزشکان روش «لیزر مونالیزا تاچ» را برای بیمار انتخاب می کنند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های لیزری ابداع شده که مستقیما به سلول های هدف تابیده می شوند و به بافت های سالم آسیبی وارد نمی سازد به همین دلیل لیزر مونالیزرا تاچ ایمن ترین و مطمئن ترین روش برای جوانسازی ناحیه تناسلی خانم ها است.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

-بدون درد و خونریزی

-بدون ایجاد زخم

-تورم و درد بسیار اندک و قابل تحمل

-بهبود در کم ترین زمان

-عدم نیاز به بستری در بیمارستان

-دوره نقاهت آسان و کوتاه مدت

-بدون عوارض بیهوشی

عوارض لابیاپلاستی با لیزر

تمام اعمال جراحی دارای عوارض است اما انتخاب پزشک مناسب و مراجعه به کلینیک های دارای مجوز می تواند این عوارض به شدت کاهش دهد اگر خانم ها برای انجام لیزر مونالیزرا تاچ پزشک مناسب و دارای تجربه ای را انتخاب کنند پس از لیزر تنها دچار  تورم و کمی التهاب می شوند که با مراقبت های اولیه بهبود می یابد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای مونالیزا تاچ

تعداد جلسات مونالیزرا تاچ در افراد مختلف، متفاوت است و این امر به سن، علت نیاز فرد به لابیاپلاستی، میزان بزرگی لابیاها و ... بستگی دارد اما به طور متوسط هر فردی بین 1 تا 3 جلسه به لیزر نیاز دارد تا به هدف مورد نظر دست پیدا کند. در لابیاپلاستی متخصص لب‌های بزرگ و یا کوچک واژن را با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ کوچک می‌کند و تغییر شکل می‌دهد و بافت اضافی لب واژن را با لیزر جدا می‌کند که تمام این فرآیند بدون نیاز به بیهوشی و تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

ماندگاری نتایج لیزر مونالیزا تاچ

نتایج حاصل از لیزر مونالیزا تاج ماندگاری بالایی دارد به گونه ای که اگر فرد طبق دستور پزشک عمل کند هر 2 الی 3 سال یکبار نیاز به مراجعه مجدد به کلینیک و انجام دوباره لیزر خواهد داشت.

 

افراد جهت  کسب اطلاعات بیشتر در زمینه «جوانسازی واژن» می توانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند .

 

شماره های تماس :

021-26761832

09217005356

09217005358

 

هم چنین شماعزیزان از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه  کسب کنید.

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
آنچه از «مونالیزرا تاچ» باید بدانید

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.