مدیریت اخبار  

سوزاندن چربی بدون شکنجه و درد

0 نظرات
80
۰۷-مهر-۱۳۹۷

سوزاندن چربی بدون شکنجه و درد

یک روش جراحی زیبایی که به کمک آن می توان از دست چربی اضافی بدن نجات یافت  لیپوماتیک می باشد. پزشک با کمک جراحی لیپوماتیک می تواند بدون هیچ نگرانی چربی های انباشته شده در شکم و پلو را خارج کند و با خارج شدن این چربی ها به راحتی فرد به سایز دلخواه خود دست می یابد. این جراحی مختص به جنس خاصی نبوده و مردان و زنان می توانند در صورت نیاز و تجویز پزشک برای خارج کردن چربی ها از لیپوماتیک استفاده کنند. لیپوماتیک  در برخی از موارد خود به تنهای قادر به حذف انبوه چربی نیست و باید با جراحی های دیگر ترکیب شود تا نتیجه رضایت بخشی را برای بیمار به همراه داشته باشد. لیپوماتیک بیشتر برای خارج کردن چربی های موضعی و اضافی در نواحی مختلف بدن مانند ران، باسن، شکم، پهلو، بازو، زیر زانو، سینه و مچ پاها استفاده می شود.

لیپوماتیک را معمولا برای افرادی که 20درصد به نسبت وزن ایده ال خود اضافه وزن دارند و با تحمل رژیم های سخت و ورزش نتوانسته اند وزن ایده ال خود را حفظ کنند، توصیه می شود.

قبل از لیپوماتیک باید چه کنیم ؟

بیمار باید اطلاعات کافی در مورد لیپوماتیک را از پزشک خود دریافت کند و با آزمایشات اولیه پزشک را در جریان بیماری و داروهای که استفاده می کند قرار دهد. بیمار باید مصرف بعضی از داروهای خود مانند آسپرین، داروهای ضد التهاب و مکمل های گیاهی که باعث خونریزی می شود را 2 هفته قبل از جراحی قطع کند. بهتر است اگر فرد سیگاری بوده 3هفته قبل از جراحی از مصرف سیگار خودداری کند.